Krušné hory jako na dlani ...
Pension

Pension Mezihoří
Blatno - Mezihoří 41 - 43001 Chomutov


Tento projekt je spolufinancován
EU a Ústeckým krajem.
Spolufinancování, EU a Ústecký kraj

Pension

Eurovíkendy - levně a bezpečně do celého světa s EuroVíkend.cz

Eurovíkendy a prodloužené víkendy

Chcete zažít romantické chvíle s partnerem, vyrazit si s přáteli, navštívit koncert své oblíbené kapely nebo plánujete vycestovat na výstavu či veletrh? Právě pro vás jsou určeny naše eurovíkendy.

 

Letenky levně, rychle, pohodlně na Pilotka.cz

Eurovíkendy a prodloužené víkendy

PILOTKA je nejlepší pomocnice pro vyhledávání výhodných letenek. Všechny letecké společnosti, včetně low cost přepravců najdete na jednom webu.

 

První rodinná nekuřácká kavárna na Hodonínsku

Arsenal café

Přijďte k nám posedět a užít si příjemnou atmosféru ve stylu typické anglické kavárny v lehce sportovním duchu. Nabízíme italskou kávu LAVAZZA - směs devíti nejkvalitnějších kávových odrůd na světě. Tato káva je zárukou úžasného kávového požitku.

 

Autodílna, pneuservis, karosárna DEPOROSS

Základem autoservisu depoross je osobní přístup ke každému zákazníkovi. Ten je budován na třech zásadních principech: důvěře, kvalitě a spolehlivosti. Přejeme všem našim stálým i novým zákazníkům mnoho šťastných kilometrů a i když se Vašemu miláčkovi něco stane, vězte že na to nejste sami.

Autodílna DEPOROSS
 

Chovatelská stanice "z Údolí Safari"

Základem stanice jsou fenky Orcaella Bohemia Cardinal & Chanel Coco Bohemia Cardinala. Naleznete zde nejaktuálnější informace nejen o chodu stanice,ale také mnoho dalších informací nejen z oblasti chovatelství .

Chovatelská stanice - z Údolí Safari
 

PIPEservis s.r.o.

Hlavní činností společnosti jsou montáže a rehabilitace vysokotlakých potrubních systémů (plynovody, parovody, vodovody - svařování metodami 111 a 141), kompletní opravy obaloven a ostatní zámečnické práce. Firma působí na celém území ČR.

PIPESERVIS s.r.o. - Rehabilitace vysokotlakých potrubních systémů
 

Praha Ubytování

PENZION - SPOKOJENÝ HOST. Hledáte-li příjemné ubytování v Praze, tak neváhejte využít naší nabídky na klidné ubytování v Penzionu. V našem penzionu najdete 8 plně vybavených pokojů s vlastním sociálním zařízením a TV.

Parkování u nás není problém, protože máme vlastní parkoviště. Pro všechny příznivce internetu tu máme plné pokrytí Wifi ( zdarma). Penzion je taktéž vhodný pro firemní akce a školení. Dostatečně velké společenské prostory jsou připraveny právě pro vaši firmu.